Magazynier
  • Łódź
magazynier
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O KURCZAKI, ale praca!

Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT!

Posiadasz uprawnienia UDT?

Zależy Ci na stałym zatrudnieniu i szybkim przejściu w struktury firmy?

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Aplikuj lub kontaktuj się bezpośrednio pod numerem telefonu 667588488.
Lokalizacja – Łódź Górna

Oczekujemy

  • uprawnienia UDT,
  • doświadczenie w pracy na danym stanowisku,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • szybką rekrutację oraz zatrudnienie w ciągu 1-2 tygodni,
  • pracę na 2 zmiany (z dyspozycyjnością do 3 zmian),
  • dwudaniowy, ciepłyobiadza jedyne9,75 zł,
  • wynagrodzenie od 5300 zł brutto miesięcznie,
  • darmowy parking na terenie firmy,
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową,
  • ciągłą opiekę konsultanta Randstad, który jest dla Ciebie na miejscu!
  • umowę o pracę tymczasową, z perspektywą długiej współpracy.

Zadania

  • podstawowa obsługa komputera,
  • obsługa wózka widłowego,
  • załadunek i rozładunek towarów, wyrobów gotowych, opakowań,
  • obsługa skanera.

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392