Magazynier - atrakcyjne zakwaterowanie i wynagrodzenie
  • Koszalin, zachodniopomorskie
Koszalin
Personnel International
28. 8. 2024
7000 zł netto
Informacje o stanowisku

Co oferujemy?

Atrakcyjne wynagrodzenie: Nawet do 7000 zł netto miesięcznie!

Elastyczne warunki pracy: 2-zmianowy system pracy (8-12 godzin dziennie), możliwość pracy 5-6 dni w tygodniu, zmiany dzienne i nocne.

Stabilność i rozwój: Bezpłatne szkolenia, możliwość zdobycia uprawnień na obsługę wózków jezdniowych, szkolenia UDT dofinansowane przez pracodawcę.

Dodatkowe benefity: Darmowe posiłki (1 lub 2 dziennie w zależności od godzin pracy), opieka fizjoterapeuty, karta MultiSport, ubrania robocze i pomoc w założeniu konta bankowego.

Wygodny dojazd: Transport firmowym minibusem (koszt do 100 zł miesięcznie).

Premie: Za rzetelne wykonywanie pracy, brak absencji i osiągnięcie wysokiej wydajności.

Zakwaterowanie: Tanie mieszkanie za 500 zł miesięcznie, potrącane z wynagrodzenia.

Pełna opieka: Koordynator w Twoim języku, legalne zatrudnienie, pomoc w uzyskaniu karty pobytu i zezwolenia na pracę.

Stawka w okresie wdrożeniowym do 4 tygodni:

23,00 zł netto/godz. dla pracownika – w okresie wdrożeniowym, maksymalnie do 4 tygodni oraz stała stawka w tzw. procesie ” wspomagania”

Twoje obowiązki:

  1. Kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją.
  2. Obsługa wózków jezdniowych, skanerów i terminali.

Kogo szukamy?

Osób chętnych do pracy i zarabiania, z pozytywnym nastawieniem i gotowością do nauki.

Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Jeśli szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju i dodatkowymi korzyściami, zgłoś się już dziś!

  • Praca Koszalin
  • Magazynier Koszalin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Koszalin
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Koszalin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Koszalin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Koszalin
  • Specjalista ds. kadr i płac Koszalin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544