Magazynier / Aleksandrów Łódzki
  • łódzkie
łódzkie, łódzkie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service S. A.
8. 10. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Nasz Klient jest liderem w dziedzinie cyfryzacji przemysłu, dostarczając zaawansowane rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej, robotyki, systemów elektroenergetycznych oraz napędów elektrycznych. Produkcja w firmie obejmuje zarówno montaż robotów przemysłowych na zamówienie, jak i zaawansowaną produkcję bezpieczników i przełączników elektrycznych. Produkty, które wytwarza automatyzują przemysł oraz życie codzienne.

Obecnie dla Naszego Klienta, który jest w trakcie rozwoju jednego ze swoich oddziałów poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier

Zadania:

  • ogólne prace magazynowe przy użyciu wózków widłowych (przeprowadzamy szkolenia).

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • chęć rozwoju

Oferujemy:

  • wynagrodzenie powyżej średniej rynkowej,
  • dodatek do godzin nocnych – 40%
  • możliwość nadgodzin (stawka za pracę w niedziele – 300 %)
  • umowa o pracę,
  • pracę na trzy zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
  • darmowy transport z: Ozorkowa, Zgierza, Łasku, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Poddębic, Łodzi - Centrum, Łodzi - Teofilów, Aleksandrowa Łódzkiego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca łódzkie
  • Magazynier łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238