Magazynier
  • Bielsko-Biała
Magazynier
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Takoni Sp. z o.o.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie nad ich odbiorem technicznym,
  • sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia,
  • korzystanie i posługiwanie się istniejącym oprogramowaniem
  • oznaczanie i metkowanie towaru
  • rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie, zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą
  • odseparowanie dostaw niezgodnych i właściwe ich przechowywanie
  • oznaczenie i złożenie niezgodnego wyrobu/towaru na wyznaczonym miejscu
  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie
  • wydawanie materiałów na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów rozchodowych,
  • prowadzenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanów zapasów (ilościowej ewidencji magazynowej) oraz innych
  • wymaganych ewidencji, rejestrów, wykazów, sprawozdań,
  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych
  • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym
  • rozliczanie się z powierzonego majątku na podstawie inwentaryzacji
  • załadunek - nadzór i potwierdzenie odbioru towaru przez przewoźnika
  • wpieranie pracy innych magazynierów
  • współpraca z innymi działami firmy
  • stosowanie się do poleceń służbowych

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • aktualne uprawnienie na wózek widłowy UDT
  • sprawność i siła fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • komunikatywność
  • spostrzegawczość i dobra orientacja w przestrzeni
  • poszanowanie ładu i porządku
  • uczciwość
  • skrupulatność
  • dokładność
  • odpowiedzialność
  • podzielność uwagi
  • prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
  • przyjazne warunki pracy
  • fundusz socjalny
  • program multisport
  • prywatną opiekę medyczną

  • Praca Bielsko-Biała
  • Magazynier Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190