Magazynier
  • Całowanie
Magazynier
mazowieckie, Całowanie, mazowieckie, Polska
Arcus Technologie Sp. z o.o.
2. 5. 2024

Przedsiębiorstwo Arcus Technologie Sp. z o.o. od 2006 roku jest prężnie rozwijającą się firmą. Wykonujemy roboty ogólnobudowlane i specjalistyczne w zakresie budownictwa i prac inżynierii lądowej. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji budynków przestrzeni publicznej. Zbudowaliśmy i wyposażyliśmy wiele szkół, przedszkoli, szpitali, budynki komunalne, itp.

Magazynier

Obowiązki

  • Wydawanie i przyjmowanie towarów
  • Dbanie o porządek miejsca pracy
  • Pomoc w załadunku oraz rozładunku
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Sprawdzanie i nadzorowanie stanów magazynowych
  • Prawo jazdy kat. B+C - mile widziane, ale warunek niekonieczny
  • Dbanie o sprawność sprzętu podręcznego (zawożenie i odbieranie z serwisu)
  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
  • Proste czynności manualne

Wymagania

Oferujemy

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692