Magazynier
  • Katowice
Magazynier
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
FAMUR (GRENEVIA SA)
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola ilościowa dostarczanych elementów handlowych i produkcyjnych
  • przyjmowanie na stan magazynu detali handlowych i produkowanych
  • wydawanie materiałów na produkcję
  • odbieranie dostaw
  • wysyłanie detali do kooperantów
  • prawidłowe przechowywanie materiałów w magazynie
  • wprowadzanie i modyfikowanie dokumentów magazynowych w systemie Impuls EVO
  • obsługa wózka widłowego oraz suwnicy

WYMAGANIA:
  • uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • mile widziana znajomość programów komputerowych MS Word, MS Excel, Impuls
  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • komunikatywna znajomość języka polskiego

OFERUJEMY:
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe, premie frekwencyjne, nagrody jubileuszowe)
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną
  • profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika
  • spotkania integracyjne
  • możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych oraz programu sugestii pracowniczych KAIZEN
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • Praca Katowice
  • Magazynier Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179