Magazynier
  • Reguły, Reguły, Piastów
Magazynier
mazowieckie, Reguły, Reguły, Piastów, mazowieckie, Polska
Polpak Poland Sp. Z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

POLPAK POLAND Sp. z o.o.

Dystrybucja sprzętu elektronicznego

Więcej informacji na stronie www.polpak.com.pl

Opis stanowiska
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
  • Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Prowadzenie czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
  • Prace porządkowe na obiekcie
  • Godziny pracy: 9.00 do 17.00 (poniedziałek – piątek)

Wymagania
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570