MAGAZYNIER
  • Katowice
MAGAZYNIER
Katowice, Obroki 107, 40-833 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
ORZEŁEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
23. 3. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- Zakres obowiązków:
1. Realizowanie procesów gospodarki magazynowej,
2. Obsługa wózka widłowego,
3. Wykładanie towarów,
4. Dbanie o powierzony towar i mienie firmy,
5. Kompletacja /przygotowanie produktów do wywozu.
- Pracodawca oferuje:
1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
2. Wynagrodzenie od 4 500,00 zł brutto, atrakcyjny system premiowy w zależności od posiadanych kwalifikacji,
3. Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach,
4. Opieka medyczna,
5. Pracę w zgranym zespole z możliwością podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
- Praca po 8 godzin dziennie w godzinach: 5:00-18:00.

Inne wymagania
Wymagania:
1. Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
2. Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
3. Znajomość procesów magazynowych,
4. Dokładność w działaniu,
5 .Rzetelność i zaangażowanie,
6. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Katowice
  • Magazynier Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551