Magazynier
  • Tulce
Magazynier
, Tulce, wielkopolskie, Polska
AK Spółka z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • zamawianie i przyjmowanie dostaw materiałów do magazynu
  • zasilanie gniazd produkcyjnych w niezbędne materiały
  • odbieranie wyrobów gotowych z produkcji i przyjmowanie na magazyn

Nasze wymagania

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • chęć do pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w stabilnej firmie o wysokim poziomie rozwoju technicznego
  • praca w systemie w systemie czterobrygadowym(w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport
  • Jeśli jesteś z okolic Kościana dojedziesz do nas autobusem pracowniczym.Jeśli jesteś z Poznania dojedziesz do nas autobusem miejskim nr 704.

Benefity

  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

AK Spółka z o. o. to firma produkcyjna z 35-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz budowaniem form wtryskowych. Nasze produkty z branży AGD, kolejowej, automotive, elektrotechnicznej oraz meblowej trafiają na rynki krajowe jak i zagraniczne.

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.ak.com.pl

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087