Magazynier
  • Komorniki
Magazynier
Komorniki, Komorniki, Lower Silesian Voivodeship, Polska
ELDISY POLSKA SP Z O O
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Musisz dostarczać materiały do produkcji. Bez Ciebie byłoby u nas trochę pusto
  • Auta towarowe? Z nimi też się zaprzyjaźnimy, bo trzeba je rozładować i załadować
  • SAP i skanery? Nie martw się, to nie kosmiczna technologia. Nauczymy Cię!
  • No i czasem wystawisz jakiś dokument, żebyśmy wiedzieli, co gdzie poszło
  • Inwentaryzacje - momentami może być trochę zabawnie, ale to musi być

WYMAGANIA:
  • UDT? Tak, to trzeba mieć
  • Doświadczenie na wózku widłowym? Fajnie by było, żebyś nie pchał/a go na głuchy tor
  • Ekipa - to jest najważniejsze. Musisz ogarniać współpracę
  • I trzy zmiany, czyli zmieniasz pracę i czasem, ale to na pewno nie zawsze, będziesz miał/a nocną zmianę

OFERUJEMY:
  • Fajne wynagrodzenie, które zależy od twojego doświadczenia, plus bonusy motywacyjne
  • Extra bonusy, jak karty sportowe OK System, dofinansowanie na okulary, bonusy na narodziny malucha i ślub, i ubezpieczenie na życie
  • Nasz program poleceń – za polecenie koleżki do pracy dostajesz 1800 zł.
  • Swoje pomysły? Jak znalazłeś - wdrażaj!
  • Kasa za pomaganie nam poprawiać działanie firmy
  • Praca w luźnej atmosferze, ale z profesjonalnym podejściem

  • Praca Komorniki
  • Magazynier Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836