Magazynier
  • Kalisz
Magazynier
Kalisz, Kalisz, Greater Poland Voivodeship, Polska
Kraus Folie Sp.z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja zamówień do odbiorców,
  • Rozładunek i załadunek towarów, oraz ich transport wewnątrz magazynu,
  • Ilościowa i jakościowa kontrola przyjmowanych towarów,
  • Zaopatrzenie produkcji w surowce oraz materiały eksploatacyjne.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe,
  • Dużego doświadczenia w pracy z wózkiem widłowym,
  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera (min 3 lata ),
  • Doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania,
  • Doświadczenie w pracy przy pomocy czytnika (skanera),
  • Dobrej organizacji pracy,
  • Dyspozycyjności do pracy w równoważnym systemie 4-brygadowym (zmiana 12h, 2 dni pracy / 2 dni wolne).

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • System premii,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowanie do karty Multisport i pakietów medycznych,
  • Możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego,
  • Imprezy i premie okolicznościowe,
  • Paczki świąteczne dla Ciebie i Twoich dzieci
  • Sportowe czwartki,
  • Pizza Day w każdą środę,
  • Polecaj pracownika oraz szereg innych benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • system premii

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji CV z dopiskiem MAGAZYNIER za pośrednictwem portalu Pracuj.pl lub składanie osobiście w siedzibie firmy w Kaliszu przy ul. Wojciecha z Brudzewa 44

Firma KRAUS FOLIE, lider w branży produkcji folii, w związku z nowymi inwestycjami i zwiększeniem ilości linii produkcyjnych, poszukuje kandydata na stanowisko: MAGAZYNIER

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kraus Folie Sp. J. z siedzibą w Kaliszu, ul. Wojciecha z Brudzewa 44 zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

  • Praca Kalisz
  • Magazynier Kalisz Pomorski
  • Magazynier Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851