Magazynier
  • Radzionków
Magazynier
Radzionków, Radzionków, Śląskie, Polska
Hydro-Elektra
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie i kontrola dostaw towarów
  • Przechowywanie i rozmieszczanie towarów w magazynie
  • Kompletowanie i pakowanie zamówień do wysyłki
  • Obsługa systemów magazynowych i dokumentacji
  • Utrzymywanie porządku i bezpieczeństwa w miejscu pracy

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zdolność do pracy fizycznej i dobra kondycja zdrowotna
  • Sumienność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera i programów magazynowych

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę,
  • stabilność pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość indywidualnego rozwoju dla pracowników wykazujących inicjatywę,
  • bardzo dobre warunki pracy w młodym i ciekawym zespole,
  • motywacyjny system wynagradzania.
  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy: możliwe nadgodziny

  • Praca Radzionków
  • Magazynier Radzionków
  • Radzionków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662