Magazynier
  • Gdynia
Magazynier
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
MARION Sp. z o.o.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

PRACUJĄC Z NAMI BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • przyjmowanie surowców od dostawców na magazyn i wydawanie ich według zapotrzebowania poszczególnym działom
  • przyjmowanie półwyrobów na magazyn oraz wydawanie ich na dział produkcji
  • monitorowanie stanów magazynowych surowców i materiałów pomocniczych
  • obsługę systemu logistycznego
  • utrzymywanie porządku w magazynie surowców

WYMAGANIA:

TO PRACA DLA CIEBIE, JEŚLI:

  • posiadasz prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • jesteś gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym
  • dobrze organizujesz swoją pracę oraz dbasz o szczegóły
  • jesteś komunikatywny, umiesz pracować w zespole
  • posiadasz uprawnienia UDT lub TDT do obsługi wózków widłowych - mile widziane

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze
  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, prywatną opiekę medyczną)
  • dofinansowanie do ubezpieczenia
  • program poleceń pracowników
  • dodatkowe benefity (wyprawka dla młodych rodziców)

  • Praca Gdynia
  • Magazynier Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370