Magazynier
  • Duchnów, Spacerowa 18
Magazynier
mazowieckie, Duchnów, Spacerowa 18, mazowieckie, Polska
Dax Cosmetics Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

  • Praca zmianowa: tak
  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych: tak
  • Tryb wypłaty: miesięczna
  • System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie towaru od dostawców (rozładunek samochodów)
  • Lokowanie towaru (magazyn wysokiego składowania)
  • Kompletowanie zamówień przy pomocy skanerów i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • Wszystkie prace wykonywane z pomocą wózków widłowych

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zdyscyplinowanie
  • Sumienność i konsekwencja w działaniu oraz realizowaniu wyznaczonych celów
  • Samodzielność w pracy własnej połączona z umiejętnością pracy zespołowej

Mile widziane

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
  • Doświadczenie w pracy przy użyciu systemu WMS

To oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy (do 25 procent wynagrodzenia zasadniczego)
  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa i świadczenia socjalne.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Kawa / herbata
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Paczki świąteczne
  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690