Magazynier
  • Tulce
Magazynier
, Tulce, wielkopolskie, Polska
Volkswagen Group Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Komorniki (gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Rozmieszczanie asortymentu w lokalizacjach magazynowych
  • Transport wewnętrzny towaru
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy
  • Kompletacja zamówień
  • Przygotowanie towaru do wysyłki

Nasze wymagania

  • Angażujesz się w wykonywane obowiązki
  • Wykonujesz powierzone zadania rzetelnie i dokładnie
  • Jesteś osobą uczciwą, godną zaufania
  • Chętnie się uczysz, wykazujesz otwartość na zmiany i elastyczne podejście do pracy
  • Lubisz pracę zespołową
  • Posiadasz gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Pozytywnie podchodzisz do pracy

Mile widziane

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 4 400 złotych brutto + 10% premii (zależnej od wyników pracy indywidualnej i grupowej)
  • Pracę stacjonarną
  • Umowę o pracę
  • Dodatek dla osób posiadających uprawnienia na wózki widłowe 300 złotych brutto za kat I lub 350 złotych brutto za kat II
  • Pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (06:00-14:00, 14:00-22:00)

VGP jest wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów marek Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, CUPRA, Škoda, Porsche i Volkswagen Samochody Dostawcze oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Naszą Misją jest być najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087