Magazynier
  • Wrocław
Magazynier
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Szukasz pracy w bezpiecznych warunkach? Mamy idealną ofertę! Dołącz do zespołu 3M we Wrocławiu i zostań pracownikiem najbardziej rekomendowanej firmy w okolicy.

Aplikuj poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ". Oddzwonimy i opowiemy o szczegółach oferty.

Oczekujemy

  • uprawnień do prowadzenia wózków widłowych (UDT)
  • doświadczenia w prowadzeniu wózków min. pół roku
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • podstawowej znajomości obsługi komputera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 33,00 zł do 34,30 zł brutto/h
  • dodatki za pracę w weekend - 150 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków oraz darmowe ciepłe napoje bez ograniczeń
  • bezpłatny transport z Wrocławia, Kiełczowa, Oleśnicy oraz z Jenkowic
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • benefity m.in. Medicover oraz Medicover Sport
  • dodatkowe ubezpieczenie- PZU

Zadania

  • obsługa wózków widłowych
  • kompletowanie zamówień, praca z dokumentacją magazynową
  • dostarczanie gotowego produktu do magazynu i na produkcję

  • Praca Wrocław
  • Magazynier Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228