Magazynier
  • Knurów
Magazynier
Knurów, Knurów, Silesian Voivodeship, Polska
AIB SA
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja procesu przyjęć magazynowych oraz wysyłek towaru do klienta (załadunek - rozładunek towaru)
  • składowanie surowców w dedykowanych miejscach
  • kontrola ilościowa przyjmowanych i wydawanych towarów
  • zabezpieczenie towarów składowanych w obszarach magazynowych przed uszkodzeniem oraz zabezpieczenie ich do transportu
  • należyte dbanie o infrastrukturę magazynową (urządzenia i sprzęt używany przy pracach magazynowych) oraz porządek we wszystkich obszarach magazynowania
  • czynny udział w inwentaryzacji rocznej

WYMAGANIA:
  • wykształcenie  zawodowe (preferowane średnie )
  • warunek konieczny: aktualne uprawnienia operatora wózka widłowego (UDT)
  • doświadczenie w pracy w magazynie w firmie produkcyjnej
  • praktyczna wiedza z zakresu zasad funkcjonowania gospodarki magazynowej
  • prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku - 31 lat na rynku
  • system atrakcyjnych benefitów pracowniczych:
  • dofinansowanie wypoczynku "wczasy pod gruszą"
  • dofinansowanie wakacji dzieci, karty przedpłacone na “Dzień Dziecka”
  • karty przedpłacone na święta (premie świąteczne)
  • karta Multisport (częściowo finansowana przez pracodawcę)
  • Platforma Multilife (całkowicie finansowana przez pracodawcę): m.in. badania laboratoryjne, konsultacje z lekarzem internistą, psychologiem, dietetykiem, trenerem personalnym, nauka języków obcych, audiobooki,
  • grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • program rekomendacji pracowników
  • parking dla pracowników
  • raz w tygodniu Pracodawca zapewnia świeże owoce i drożdżówki
  • praca w systemie zmianowym (bez godzin nocnych)
  • zaplanowana ścieżka awansu (Starszy Magazynier)

  • Praca Knurów
  • Magazynier Knurów
  • Knurów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941