Magazynier
  • Oleśnica
Magazynier
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Місце роботи: Вроцлав, вул. Ковальська

Для нашого клієнтавиробничої компанії, яка займається виробництвом і продажем різноманітної продукції, включаючи пластмаси, абразиви, електроніку та фармацевтикуми шукаємо кандидатів на посаду: Комірник.

Завдання:

  • Робота на навантажувачі
  • Транспортування компонентів всередині підприємства
  • Забезпечення правильності ведення складської документації
Вимоги:
  • Ліцензії на навантажувач, видані Управлінням технічної інспекції (UDT)
  • Готовність працювати в 4-х бригадну систему 3/3(6-18, 18-6)
Пропозиція:
  • Ставка 33,00 злотих брутто/год
  • Ставка після 6 місяців роботи 34,30 злотих брутто/год
  • Доплати 60 злотих брутто за роботу в суботу та 90 злотих брутто за роботу в неділю
  • Довгострокова співпраця на основі трудового договору повний робочий день
  • Дофінансування харчування
  • Платна реферальна програма
  • Реальна можливість професійного розвитку
  • Безкоштовний транспорт на роботу у Вроцлаві та з Олешниці, Борової, Бикова, Длуголенки та Міркува
  • Численні переваги (медичне обслуговування Medicover, картка MultiSport, приватне страхування, знижки в кіно, магазинах і ресторанах)
  • Доступ до пакету професійного навчання (включаючи підтримку програми SAP)
  • Повний супровід кандидатів під час підбору та працевлаштування

Зацікавлені? Подайте заявку, залишивши свої контактими передзвонимо і домовимося про зустріч!

​​​​Діана Крижан

Консультант з підбору персоналу, тел.: +48 696 024 459.

Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klientafirmy produkcyjnej zajmującej się produkcją i sprzedażą różnorodnych wyrobów, m.in. tworzyw sztucznych, materiałów ściernych, elektroniki i farmaceutykówposzukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier.

Zadania:
  • Obsługa wózków widłowych
  • Transport komponentów na terenie zakładu
  • Dbanie o dokładność dokumentacji magazynowej
Wymagania:
  • Uprawnieniana wózki widłowe wydane przezUDT (Urząd Dozoru Technicznego)
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym 3/3 (6-18, 18-6)
Oferta:
  • Stawka początkowa 33,00 zł brutto/h
  • Stawka po 6 mies. pracy 34,30zł brutto/h
  • Dodatki60 zł brutto za pracę w sobotę i 90 zł brutto za pracę w niedzielę
  • Długofalowawspółpracaw oparciuo umowę o pracę na pełny etat
  • Dofinansowanieposiłków
  • Płatnyprogram poleceń
  • Realnaszansanarozwójzawodowy
  • Darmowy dojazddo pracy na terenie Wrocławia oraz z Oleśnicy, Borowy, Bykowa, Długołęki, Mirkowa, Jenkowic
  • Licznebenefity(opieka medyczna Medicover, karta MultiSport, ubezpieczenie prywatne, zniżki do kina, sklepów i restauracji)
  • Dostęp do pakietu profesjonalnych szkoleń (w tym obsługa programu SAP)
  • Pełne wsparcie dla kandydatów w trakcie procesu rekrutacyjnego oraz zatrudnienia

Zainteresowany/a? Aplikuj, zostawiając swój kontaktoddzwonimy i umówimy się na spotkanie!

Diana Kryzhan

Konsultant ds. rekrutacji, tel. +48 696 024 459.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Oleśnica
  • Magazynier Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392