Magazynier
  • Bielany Wrocławskie
Magazynier
, Bielany Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych
  • doświadczenie w pracy jako operator wózka
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi i narzędzi ręcznych
  • komunikatywna znajomość j. polskiego

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe: 5124 zł brutto, podwyżka po 2 miesiącach pracy
  • premia frekwencyjna 200 zł brutto
  • premia roczna 100% wynagrodzenia podstawowego
  • świadczenie urlopowe
  • dofinansowanie posiłków
  • dofinansowanie karty sportowej
  • prywatna opieka medyczna
  • system pracy 2-zmianowy, wolne weekendy (praca od poniedziałku do piątku)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • opiekę koordynatora Asistwork na każdym etapie rekrutacji i podczas zatrudnienia
  • komfortowe warunki pracy w magazynie klasy A
  • dogodna lokalizacja: bliskość węzłów komunikacyjnych łączących A4 z drogą S8
  • parking dla pracowników

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

107 069
20 392