Magazynier
  • Wiktorów
Magazynier
mazowieckie, Wiktorów, mazowieckie, Polska
Angel Bio Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie dostarczonych towarów i sprawdzanie ich zgodności z dokumentacją (faktury, listy przewozowe).
  • Organizacja i układanie produktów w odpowiednich miejscach magazynowych zgodnie z obowiązującymi zasadami.
  • Pakowanie towarów oraz przygotowanie ich do wysyłki.
  • Wydawanie produktów zgodnie z zamówieniami na potrzeby produkcji.
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej (przyjęcia, wydania, zwroty) w systemach komputerowych.
  • Udział w regularnych inwentaryzacjach towarów znajdujących się w magazynie.
  • Obsługa wózków widłowych oraz innych urządzeń magazynowych (np. paleciaków).
  • Dbanie o prawidłowy stan techniczny sprzętu oraz przestrzeganie zasad BHP.
  • Współpraca z działami sprzedaży, logistyki oraz produkcji w zakresie zarządzania towarami.
  • Monitorowanie poziomu zapasów i informowanie o brakach.

Nasze wymagania

  • Wymagane wykształcenie techniczne lub średnie w zakresie logistyki, zarządzania łańcuchem dostaw lub pokrewnym.
  • Poprzednie doświadczenie w pracy na stanowisku magazynowym lub logistycznym będzie dużym atutem.
  • Podstawowa znajomość zasad zarządzania magazynem, praktyk i przepisów dotyczących bezpieczeństwa.
  • Certyfikat uprawniający do prowadzenia wózka widłowego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego w mowie i piśmie (B1/B2).
  • Znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie rosnące wraz ze wzrostem umiejętności.
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej.
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
  • Premie dodatkowe oraz prezenty świąteczne.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w bezpiecznie zorganizowanym otoczeniu i przyjazną atmosferę.

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190