Magazynier
  • Stryków
Magazynier
Stryków, Stryków, łódzkie, Polska
Tago Dystrybucja Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie, rozładunek, załadunek towaru.
  • Sortowanie przywożonego towaru oraz opakowań do magazynu.
  • Sprawdzanie i rejestrowanie ilości oraz stanu towaru.
  • Rozmieszczanie towaru na odpowiednich półkach/regałach.
  • Przygotowywanie zamówień zgodnie z zamówieniami klientów.
  • Kompletowanie towaru do wysyłki.
  • Pakowanie towaru w odpowiednie opakowania i etykietowanie paczek.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku w magazynie.
  • Prowadzenie ewidencji towaru.
  • Współpraca z innymi pracownikami magazynu.

Wymagania

  • Uprawnienia na wózek widłowy.
  • Doświadczenie w branży – mile widziane.
  • Rzetelność, odpowiedzialność.
  • Kultura osobista i uczciwość.
  • Dokładność i zaangażowanie.
  • Umiejętność logistycznego i analitycznego myślenia.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 do 14:00.
  • Bezpieczne warunki pracy.

  • Praca Stryków
  • Magazynier Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567