Magazynier
  • Warsaw
Magazynier
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
MAX-FLIZ
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prawidłowe i terminowe prowadzenie gospodarki magazynowej, pakowanie oraz kompletowanie zamówień
  • Przyjmowanie oraz rozładunek dostaw od przewoźników- sprawdzanie dostaw pod kątem jakościowym oraz ilościowym
  • Wspomaganie pracy innych działów m. in. logistyka
  • Udział w inwentaryzacjach towaru
  • Praca z wykorzystaniem wózków widłowych
  • Bieżące prace porządkowe
  • Obsługa klienta według standardów firmy

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane działania
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność

To oferujemy

  • Rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która od 30 lat należy do rozpoznawanych sklepów z designerskimi przedmiotami wyposażenia wnętrz
  • Rzetelnego i elastycznego pracodawcę - „partnera”, z którym zawsze łatwo możesz dojść do porozumienia
  • Wynagrodzenie stałe, wypłacane w oparciu o umowę o pracę
  • Premie uznaniowe

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Proces rekrutacyjny

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie składał się z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej oraz 15-30 minutowej rozmowy w miejscu pracy tj. Opacz Kolonia przy ulicy Nowa 3. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.

MAX-FLIZ

Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.

Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design.

Jeżeli Twoim powołaniem jest praca z klientem, potrafisz dobrze odczytać jego potrzeby i zaoferować właściwe rozwiązania, to z przyjemnością włączymy Cię do naszego zespołu.

  • Praca Warszawa
  • Magazynier Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087