Magazynier
  • Ksawerów
Magazynier
Ksawerów, Ksawerów, Łódź Voivodeship, Polska
SIC Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Ksawerów (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i kontrola dostaw
  • Rozładunek ręczny kontenerów
  • Załadunek towarów
  • Kompletacja towarów
  • Praca na skanerze oraz z systemem WMS,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i powierzone mienie
  • Bieżące wykonywanie poleceń przełożonego.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w magazynie
  • Znajomość gospodarki magazynowej
  • Doświadczenie w pracy na skanerze oraz z systemami WMS
  • Uprawnienia na wózki widłowe UD

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę zmianową w godzinach 06:00- 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 06:00
  • Pracę w rodzinnej firmie, gdzie kładziemy nacisk na przyjazną atmosferę i wzajemny szacunek
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania dodatkowych uprawnień
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (m. in. karty sportowe, ubezpieczenie grupowe na życie, opieka medyczna finansowana przez pracodawcę, fundusz socjalny)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Duża rodzinna firma handlowa z ugruntowaną pozycją na rynku w związku z rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko magazyniera

  • Praca Ksawerów
  • Magazynier Ksawerów
  • Ksawerów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690