Magazynier
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Magazynier
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
EcoWipes
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,

ludzi którym bliskie dobro planety.

Jeśli mieszkasz poza Nowym Dworem – dofinansujemy Twoje dojazdy do pracy!

W przypadku tego stanowiska poszukujemy osób posiadających uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Zakres obowiązków obejmował będzie:

  • obsługa magazynu wysokiego składowania z wykorzystaniem wózków widłowych
  • praca ze skanerem
  • załadunek i rozładunek towaru
  • współpraca z produkcją i innymi działami firmy

Oczekujemy od kandydatów:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • chęci do podjęcia długotrwałej współpracy
  • zaangażowania i gotowości do nauki i rozwoju

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Magazynier Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072