Magazynier
  • Trzebinia
Magazynier
Trzebinia, Trzebinia, Małopolskie, Polska
OLMAR SP. Z O. O. SP. K w Trzebini
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres Obowiązków:

  • Przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów budowlanych.
  • Obsługa wózka widłowego w celu przemieszczenia towarów w magazynie.
  • Kontrola jakości i ilości przyjmowanych oraz wydawanych produktów.
  • Utrzymanie porządku w magazynie.
  • Obsługa klientów oraz pomoc w załadunku i rozładunku towarów.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności operacyjnej.

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózek widłowy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy oraz dbałość o szczegóły.
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.

  • Praca Trzebinia
  • Magazynier Trzebinia
  • Trzebinia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851