Magazynier
  • Łódź
Magazynier
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Igepa Polska Sp. z o.o.
15. 9. 2024

IGEPA Polska Sp. z o.o. należąca do IGEPA Group – europejskiego lidera w dystrybucji papieru i mediów do komunikacji wizualnej poszukuje pracowników do magazynu zlokalizowanego w Łodzi przy Al. Ofiar Terroryzmu 11 Września 19 na stanowisko:

Magazynier

Obowiązki

  • Rozładunek dostaw i rozlokowywanie towaru na magazynie
  • Dbanie o ład i porządek w magazynie
  • Kompletacja towaru

Wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe (II WJO UDT),
  • znajomość obsługi komputera,
  • zaangażowanie i rzetelność w pracy,
  • dyspozycyjność (praca poniedziałek - piątek na dwie zmiany)
  • nieposzlakowana opinia w dotychczasowych miejscach pracy,

Oferujemy

  • przeszkolenie do pracy
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do karty sportowej Multisport oraz możliwość zgłoszenia się członków rodziny, karta medyczna w Medicover)
  • możliwość zgłoszenia się do ubezpieczenia grupowego na życie w PZU

  • Praca Łódź
  • Magazynier Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748