Magazynier
  • Strzegom
magazynier
Strzegom, Strzegom, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Masz uprawnienia UDT, ale brakuje Ci doświadcznia.

A może jesteś specjalistą w dziedzinie obsługi wózka widłowego, ale szukasz nowej pracy i nowych możliwości?

Trafiłeś w idealne miejsce ponieważ każdy z Was jest dla nas na wagę złota.

Oczekujemy

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobienia
  • uprawnienia na wózki widłowe z UDT
  • gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat bezpośrednio z firmą w Strzegomiu
  • 29,40 zł brutto / godzinę
  • premia frekwencyjna 250zł
  • dodatki zmianowe
  • premia kwartalna do 10%
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do wczasów
  • karta obiadowa i karta do automatu z kawą
  • pakiet korzyści ( karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Zadania

  • dostarczanie komponentów oraz obsługa magazynu
  • obsługa wózka widłowego z wysokim składowaniem
  • praca z skanerem

  • Praca Strzegom
  • Magazynier Strzegom
  • Strzegom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190