Magazynier
  • Miszewko
Magazynier
pomorskie, Miszewko, pomorskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
21. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek towaru, identyfikacja, liczenie, odkładanie towaru do kontroli jakości;
  • przygotowanie towaru do produkcji na podstawie zleceń systemowych, raportowanie w systemie dokonanych operacji;
  • przygotowanie towaru do wysyłki na podstawie zleceń systemowych, raportowanie w systemie dokonanych operacji, załadunek oraz wystawienie dokumentów przewozowych.

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień UDT na wózki widłowe (II WJO) - warunek konieczny;
  • dyspozycyjność oraz zaangażowanie;
  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • praca w systemie 2-zmianowym (6-14/14-22);
  • wolne weekendy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 5000 zł brutto msc;
  • dofinansowanie do karty multisport;
  • ekstra bonus za polecenie pracownika do pracy 400 zł brutto.

  • Praca pomorskie
  • Magazynier kujawsko-pomorskie
  • Magazynier pomorskie
  • Magazynier Mikołajki Pomorskie
  • Magazynier Jabłonowo Pomorskie
  • Magazynier Kowalewo Pomorskie
  • Magazynier Drawsko Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584