Magazynier
  • Moszna-Parcela
Magazynier
mazowieckie, Moszna-Parcela, Mazowieckie, Polska
MAKITA SP. Z O.O.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie, składowanie i zabezpieczanie towarów w magazynie,
  • Rozpakowywanie, pakowanie i etykietowanie towarów,
  • Właściwe rozmieszczenie towaru na magazynie,
  • Kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki,
  • Sprawdzenie zgodności zamówienia z dokumentem magazynowym,
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej,
  • Współpraca z działem logistyki i obsługą klienta,
  • Monitorowanie stanu magazynu i raportowanie ewentualnych problemów,
  • Organizacja i utrzymywanie porządku w magazynie,
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Staranność i dokładność w działaniu,
  • Doświadczenie w pracy magazynowej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie,
  • Dyspozycyjność.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o japońskich korzeniach, która działa na rynku międzynarodowym od 1915 roku, a w Polsce już od prawie 30 lat,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych w tym:

    - 13 -tka – czyli dodatkowa 13 pełna pensja wypłacana raz do roku w styczniu,

    - coroczne podwyżki wynagrodzeń przyznawane w miesiącu kwietniu,

    - nagrody jubileuszowe pierwsza już po 3 latach stażu pracy w wysokości minimalnego wynagrodzenia, natomiast po 20 latach stażu pracy będzie to kwota prawie 30 000 zł,

    - dofinansowanie socjalne dla wszystkich pracowników dwa razy do roku,

    - nagrodę roczną,

  • Umowę o pracę ze stałą stawką miesięczną, wypłacaną do 10 dnia każdego miesiąca,

  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin (bezpłatne prywatne wizyty lekarskie u specjalistów oraz badania obrazowe rezonans i USG),

  • Ubezpieczenie grupowe (Nationale Nederlande),

  • Pracę w zgranym zespole oraz przestrzeń na samodzielność w działaniu,

  • Pracę od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do godziny 16:00.

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322