Magazynier
  • Plewiska
Magazynier
, Plewiska, Greater Poland Voivodeship, Polska
Zadbano
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Plewiska (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw wraz z kontrolą jakościową i ilościową
  • rozmieszczenie towaru w odpowiednich strefach magazynowych
  • raportowanie rozbieżności
  • sortowanie i pakowanie towaru
  • zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych towarów

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w godzinach 22-6
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • nastawienie na długoterminową współpracę
  • doświadczenie w pracy ze skanerem oraz na magazynie - mile widziane

To oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy
  • pracę w przyjaznym zespole, w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
  • pakiet benefitów (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Zadbano

Zadbano to firma z branży logistycznej, obsługująca ok. 600 klientów, w tym wielu liderów w swoich branżach. Zarządzamy ponad dwudziestoma centrami logistycznymi w całej Polsce. Realizujemy około miliona zleceń rocznie. Działamy na 9 rynkach europejskich i rozwijamy kolejne.

W Zadbano rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

95 687
16 851