Magazynier
  • Bydgoszcz
Magazynier
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Media Expert
1. 9. 2024

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to przyszłość należy do nas! Dlatego już dziś do naszego magazynu szukamy osoby na stanowisko: Magazynier Godziny pracy 5:00 - 13:00
Zakres obowiązków:
- kompletacja towaru
- przygotowanie towaru do transportu
- kontrola towaru przyjmowanego i wydawanego
- zapewnienie prawidłowego ulokowania towaru w magazynie
- praca ze skanerem
- inne czynności magazynowe
To oferujemy:
- szkolenia wdrażające
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas
- dofinansowanie do karty MultiSport
- prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
- ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
- bony na święta
- premię świąteczną
- zniżki na cały asortyment w naszych elektromarketach
- pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert „Włącz się”
- Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
Oczekujemy:
- gotowości do pracy w systemie zmianowym
- zaangażowania w powierzone obowiązki
- odpowiedzialności
To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

  • Praca Bydgoszcz
  • Magazynier Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544