Magazynier
  • Poznań
Magazynier
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Sis Industry Solutions Sp. z o.o.
12. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Obowiązki

  • -Przyjmowanie towarów do magazynu, odbiór ilościowy i jakościowy, sporządzenie protokołu rozbieżności w dostawie.
  • - kontrola i optymalizacja systemu zarządzania towarami magazynowanymi, w tym: informowanie o stanie zasobów magazynowych i konieczności ich uzupełnienia, inwentaryzowanie stanów magazynowych
  • -prawidłowe i terminowe prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • -dbałość o zabezpieczenie przed pożarem, zalaniem, kradzieżą, zepsuciem czy zniszczeniem towarów znajdujących się na magazynie, a także ruchomości należących, bądź będących we władaniu Pracodawcy,
  • -Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, przejezdność dróg transportowych, eksploatacyjnych i pożarowych, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ppoż i BHP.
  • -Czynny udział w inwentaryzacji: doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych.
  • -Wyjaśnianie przyczyn powstawania różnic w stanie ilościowym towarów.
  • -Zgłaszanie swojemu przełożonemu wszelkich powstałych nieprawidłowości, przeciwdziałanie skutkom i zapobieganie przyczynom ich powstawania

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (preferowane mechaniczne)
  • umiejętność obsługi urządzeń technicznych
  • dokładność i rzetelność podczas wykonywania powierzonych zadań
  • uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych
  • doświadczenie ma podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Praca Poznań
  • Magazynier Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    136 142
    21 663