Magazynier
  • Sosnowiec
magazynier
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Jeśli masz doświadczenie jako operator wózka widłowego i posiadasz ważne uprawnienia UDT, to właśnie Ciebie szukamy!

Dla wiodącego producenta części samochodowych poszukujemy odpowiedzialnej i kompetentnej osoby na stanowisko operatora wózka widłowego.

Nie czekaj - aplikuj już teraz!

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze wózków widłowych, w tym uprawnień do obsługi wózka widłowego UDT
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • zdolności do pracy w zespole oraz gotowości do podejmowania zadań zgodnie z wymaganiami firmy
  • sumienności, dokładności oraz dbałości o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży automotive
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Zadania

  • obsługa wózków widłowych w celu przemieszczania materiałów i produktów w obrębie zakładu produkcyjnego
  • załadunek i rozładunek towarów zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa i procedurami firmy
  • utrzymywanie porządku i czystości na terenie magazynu oraz zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy

  • Praca Sosnowiec
  • Magazynier Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914