Magazynier
  • Gdańsk
Magazynier
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.k
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek przesyłek i rozmieszczanie towarów w magazynie
  • Przygotowywanie przesyłek zgodnie z otrzymanymi dokumentami
  • Przyjmowanie towaru do magazynu
  • Wydawanie i załadunek towaru z magazynu
  • Wykonywanie prac porządkowych

Nasze wymagania

  • Uprawnienia (UDT) do kierowania wózkiem widłowym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Umiejętność obsługi skanera, komputera i drukarki
  • Sumienność
  • Gotowość do pracy zmianowej

To oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów pracowniczych – nieodpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • konkursy dla pracowników

Uprzejmie informujemy, że korzystamy z systemu rekrutacyjnego eRecruiter, który w celu prawidłowej identyfikacji kandydata będzie zbierał na formularzu rekrutacyjnym adres e-mail kandydata.

Informujemy również, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Będąc globalnym dostawcą usług logistycznych, Hellmann Worldwide Logistics oferuje rozwiązania na każde logistyczne wyzwanie. Naszą siłą napędową są ludzie, należący do globalnej Hellmann FAMILY, będący centrum naszego Hellmann Promise i wszystkich decyzji, które podejmujemy.

For the better. Together.

Jeśli odpowiada to twoim aspiracjom zawodowym, dołącz do nas i pomóż nam kształtować zrównoważony rozwój.

  • Praca Gdańsk
  • Magazynier gdański
  • Magazynier Starogard Gdański
  • Magazynier Nowy Dwór Gdański
  • Magazynier Pruszcz Gdański
  • Magazynier Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087