Magazynier
  • Rzezawa
Magazynier
Rzezawa, Rzezawa, Małopolskie, Polska
MCP Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie ich ilości i jakości oraz wprowadzanie ich do systemu magazynowego m.in. Optimy.
  • Używanie różnego rodzaju sprzętu magazynowego, takiego jak wózki widłowe, itp.
  • Rozładunek i załadunek samochodów.
  • Kompletowanie zamówień i wydawanie ich na produkcję.
  • Organizowanie przestrzeni magazynowej w sposób logiczny i bezpieczny, etykietowanie towarów i umieszczanie ich na odpowiednich półkach lub regałach.
  • Regularne dokonywanie inwentaryzacji stanów magazynowych w celu kontroli ilości produktów.
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej operacji magazynowych

WYMAGANIA:
  • uprawnienia UDT IIWJO do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • chęć uczenia się i zorientowanie na dobrą współpracę z innymi

OFERUJEMY:
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku
  • komfortowe warunki pracy – ogrzewana i klimatyzowana hala produkcyjna
  • uczciwe wynagrodzenie, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania
  • dobrą atmosferę opartą na współpracy i wzajemnym szacunku
  • udział w projektach realizowanych dla największych marek hotelowych w Europie
  • realną szansę na rozwój i podnoszenie kwalifikacji
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • dofinasowanie karty sportowej

  • Praca Rzezawa
  • Magazynier Rzezawa
  • Rzezawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532