Magazynier
  • Warszawa
Magazynier
Warszawa
RTV EURO AGD
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Zakres obowiązków:

- załadunek i rozładunek towarów,

- odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie,

- przestrzeganie przepisów oraz zasad Bezpieczeństwa i Higieny pracy,

- utrzymanie czystości na magazynie.

Wymagania:

- mile widziane uprawnienia do obsługi wózka jezdniowego,

- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

- zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków,

Oferujemy:

- umowę o pracę na start,

- bezpłatny transport z Centrum Warszawy

- możliwość podnoszenia kwalifikacji, w tym zdobycia uprawnień na wózki jezdniowe,

- bogaty pakiet socjalny (bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej)

Bezpośredni link do formularza zgłoszeniowego:

  • Praca Warszawa
  • Magazynier Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894