Magazynier
  • Siemianowice Śląskie
Magazynier
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
ARSANIT Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek samochodów
  • Obsługa jednorzędowych regałów wysokiego składowania
  • Tworzenie palet mix według ustalonych procesów i standardów zgodnie z zamówieniami
  • Udział w procesach związanych z obsługą magazynową
  • Dbałość o porządek na magazynie według ustalonych obszarów i odpowiedzialności
  • Kompletacja oraz pakowanie paczkami styropianowymi samochodów

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka dyscyplina i kultura pracy
  • Zaangażowanie
  • Sumienność, dokładność, staranność, uczciwość
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie)
  • Indywidualny plan rozwoju zawodowego oraz system awansu od wewnątrz
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz programy wspierające zdrowy tryb życia
  • Przygotowanie do pracy na danym stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie

Zainteresowani proszeni są o przesłanie aplikacji CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych

Zastrzegamy sobie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Magazynier Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696