Magazynier
  • Gliwice
Magazynier
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
NORTH COAST S.A.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw w systemie klasy WMS
  • Komisjonowanie zleceń zgodnie ze wskazaniami skanera (picking)
  • Załadunki i rozładunki towaru
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej na zajmowanym stanowisku pracy
  • Udział w inwentaryzacjach
  • Utrzymanie porządku w magazynie

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej 5-13:00 oraz 14-22:00 (praca na dwie zmiany)
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Systematyczność, dokładność i rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia UDT (minimum II WJO) do prowadzenia wózków
  • Książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Świadczenia finansowe i paczki świąteczne (Wielkanoc i Boże Narodzenie)
  • Ubezpieczenie na życie Generali
  • Dofinansowanie do wczasów pod gruszą

  • Praca Gliwice
  • Magazynier Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293