Magazynier / 5:00-13:00 / umowa o pracę
  • Warszawa
Warszawa
Agencja Zatrudnienia KS SERVICE
27. 8. 2024
4300-5000

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286

Obecnie dla Naszego Klienta, który jest jednym z największych dostawców usług kurierskich w Europie, szukamy osób na stanowisko: Pracownik magazynowy.

Lokalizacja: Warszawa Ochota.

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku,
  • umowa o pracę,
  • praca w godzinach 05:00 - 13:00 (łącznie 8h),
  • wynagrodzenie: 4300,00 zł brutto + 15% premii,
  • wsparcie rekrutera na każdym etapie rekrutacji.

Zakres obowiązków:

  • skanowanie paczek,
  • wyładunek paczek z kontenera.

Nasze wymagania nie są duże, wystarczą chęci oraz zaangażowanie.

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski.

Jak wygląda proces rekrutacji?

  1. Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia
  2. Rekomendacja
  3. Spotkanie w siedzibie firmy
  4. Decyzja

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, zachęcamy do składania swoich aplikacji lub kontaktu: 571 243 498.

  • Praca Warszawa
  • Magazynier Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567