Magazynier
  • Strzelce Opolskie
Magazynier
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
6. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Obowiązki

  • odpowiedzialność za przyjmowanie i wydawanie towaru
  • kontrola zgodności ilościowej i jakościowej materiałów do produkcji
  • dbanie o należyte rozmieszczenie towarów w magazynie
  • zapewnienie płynności produkcji
  • obsługa wózka widłowego
  • dbanie o wyposażenie, stan techniczny i porządek w magazynie

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera w zakładzie produkcyjnym
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej
  • uprawnienia UDT oraz doświadczenie w pracy na wózku widłowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Magazynier Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776