Magazynier
  • Zdzieszowice
Magazynier
Zdzieszowice, Zdzieszowice, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Masz doświadczenie w pracy na magazynie? Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe?

To świetnie się składa, bo ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie + premie, możliwość rozwoju zawodowego, długotrwałą współpracę oraz pozytywną atmosferę.

Oczekujemy

  • uprawnienia UDT
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie 5000 - 5500 zł brutto +premia
  • długotrwała współpraca, docelowo na stałe w firmie z bardzo pozytywną opinią na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w systemie 3 zmianowymod poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • bardzo dobre warunki pracy oraz pozytywna atmosfera

Zadania

  • przyjęcia na magazyn i rejestrowanie w systemie SAP
  • praca z dokumentacją magazynową
  • przyjmowanie towarów na magazyn

  • Praca Zdzieszowice
  • Magazynier Zdzieszowice
  • Zdzieszowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584