Magazynier
  • Warszawa, Białołęka, ul. Marywilska 34
Magazynier
mazowieckie, Warszawa, Białołęka, ul. Marywilska 34, mazowieckie, Polska
Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k.
9. 10. 2024

Promotorzy Trading Sp. z o.o. Sp.k. działa na polskim rynku artykułów tytoniowych i akcesoriów od ponad 25 lat.

Naszymi sztandarowymi markami są m.in. VIVO, Selfie, OCB, Burton, Nakhla, Villiger, Angel, Candlelight, ZIPPO.

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów szerokiej gamy akcesoriów dla palaczy oraz producentem i eksporterem wyrobów dla użytkowników e-papierosów. Nasze produkty eksportujemy do ponad 30 krajów na świecie. Wiele z naszych marek oraz produktów z naszej oferty posiadają status lidera w swoich segmentach rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz nowymi wyzwaniami, które nas czekają poszukujemy pracownika na stanowisko:
Obowiązki:

  • Kompletacja zamówień wg. dokumentu WZ,
  • Praca przy załadunku i rozładunku towaru,
  • Przyjmowanie dostaw towaru,
  • Rozkładanie towaru w magazynie,
  • Utrzymywanie porządku w magazynie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w kompletowaniu zamówień z WZ – warunek konieczny,
  • Solidność, dokładność, rzetelność, zaangażowanie w pracy,
  • Gotowość do pracy od zaraz, w systemie 1 zmianowym (pon - pt – 9-17),
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat OD ZARAZ,
  • Stałą współpracę (umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy) + MultiSport, Medicover, dodatkowe ubezpieczenie pracownicze,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas + premię wypłacaną na podstawie jasnych reguł,
  • Pracę w firmie z polskim kapitałem o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • Pracę w magazynie wysokiego składu o najwyższym poziomie bezpieczeństwa pracy (szkolenia stanowiskowe, środki ochrony osobistej),
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087