Magazynier
  • Ożarów Mazowiecki
Magazynier
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
WB Electronics S.A.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o prawidłowe składowanie produktów
  • zabezpieczenie powierzonego mienia przed zniszczeniem i kradzieżą
  • rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów, towarów, półfabrykatów lub wyrobów gotowych w magazynie, zabezpieczanie ich przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą oraz utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,
  • wydawanie wyrobów na podstawie odpowiednich dokumentów, zgodnie z produkowanym asortymentem
  • kontrolowanie ewidencji ruchu i stanu zasobów magazynowych
  • przygotowywanie produktów do wysyłki ( pakowanie, zabezpieczenie itp.)
  • przygotowywanie specyfikacji ładunku (określenie wagi, wymiarów ładunku, ilości oraz poprawnych nazw asortymentu itp.)
  • współpraca z działem zaopatrzenia, kontrolą jakości i innymi działami
  • obsługa systemu SAP w zakresie gospodarki magazynowej
  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • doraźne kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu powierzonego magazynu (ów) ze stanem ewidencyjnym, sporządzanie prawidłowych dokumentów przy ujawnieniu rozbieżności,
  • wykonywanie innych zadań związanych z pełnioną funkcją zlecanych przez przełożonego oraz wynikających z obowiązujących przepisów, o ile dotyczą treści danego stosunku pracy i nie są sprzeczne z prawem

Nasze wymagania

  • dbałość o dobry wizerunek firmy
  • przestrzeganie tajemnicy przedsiębiorstwa
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • rzetelne, terminowe i efektywne wykonywanie powierzonych zadań
  • przestrzeganie postanowień regulaminu pracy, przepisów BHP i ppoż
  • stosowanie się do postanowień obowiązującej Polityki Bezpieczeństwa Informacji

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera - min. 2 lata
  • znajomość systemu SAP
  • uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • brak dress code’u
  • elastyczne godziny pracy
  • bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • karta Multisport
  • szkolenia i kursy

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany naszą ofertą pracy, prześlij swoje CV za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Jesteśmy największym polskim producentem oferującym technologię łączności i dowodzenia oraz zaawansowane rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata.

Kierujemy się innowacyjnością, tworzymy przełomowe rozwiązania, wyznaczamy standardy i trendy w sektorze obronnym w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Magazynier Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087