Magazynier
  • Szczecin
Magazynier
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Grupa DBK
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • praca w magazynie części zamiennych pojazdów ciężarowych / dostawczych
  • dobór części do wykonywanych napraw / zleceń serwisowych
  • kompletowanie towarów wg zamówienia
  • przygotowywanie i przyjmowanie wysyłek
  • nadzorowanie jakości i terminowości dostaw części zamiennych
  • prawidłowe rozkładanie towarów na magazynie
  • współpraca z serwisem i działem części

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera / doradcy ds. części
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • znajomość programów doboru części do pojazdów ciężarowych

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (8 h dziennie)
  • bardzo dobre zaplecze techniczne i socjalne
  • pracę w zgranym zespole, koleżeńską atmosferę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i pakiet benefitów
  • bezpłatne ubezpieczenie OC w życiu prywatnym dla pracowników Grupy DBK
  • dostęp do fachowej wiedzy
  • możliwość zdobywania dalszego doświadczenia na rynku motoryzacyjnym
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji w strukturach Grupy DBK

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Grupa DBK

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1500 osób w 25 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka. Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, MAN oraz KÖGEL. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

  • Praca Szczecin
  • Magazynier Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087