Magazynier
  • Wsola
Magazynier
mazowieckie, Wsola, mazowieckie, Polska
KRATKI.PL MAREK BAL
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe
  • Rozmieszczanie towaru na powierzchni magazynu, uzupełnianie zapasów magazynowych
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
  • Czynności administracyjne związane z gospodarką magazynową, wystawianie dokumentów
  • Przekazywanie wszelkich nieprawidłowości w procesach magazynowych przełożonym
  • Znajomość pracy z kolektorem i zasad MWS
  • Dążenie do realizacji stawianych celów

Nasze wymagania

  • Rzetelność, sumienność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność
  • Obowiązkowość
  • Umiejętność obsługi wózka widłowego

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Praca mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055