Magazynier
  • Sulechów
Magazynier
Sulechów, Sulechów, Lubuskie, Polska
HR WORK FORCE
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- przygotowanie, zabezpieczanie i metkowanie produktów (m. in. odzież damska/męska/dziecięca, tekstylia domowe)

- sortowanie artykułów według wysyłki

- pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki do odpowiednich sklepów sprzedażowych

- realizacja założonych celów i norm wydajnościowych

- dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz powierzony sprzęt

WYMAGANIA:

- chęć i motywacja do pracy

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- pozytywne nastawienie do pracy i ludzi

- otwartość, elastyczność

- wysoka kultura osobista

- doświadczenie przy pracach produkcyjnych, magazynowych mile widziana

- gotowość do pracy zmianowej

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (odprowadzane pełne składki ZUS) na początku przez Agencję następnie możliwość zatrudnienia pod bezpośrednimi strukturami Klienta

- atrakcyjne wynagrodzenie: 5450 zł miesięcznie

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym (6-14 / 14-22)

- wolne WEEKENDY dla Ciebie, które możesz wykorzystać na odpoczynek, spotkania z bliskimi i realizację swoich pasji

- możliwość rozwoju zawodowego

- opiekę Koordynatora od początku zatrudnienia

- bezpłatny parking dla pracowników na terenie zakładu

- zniżki na pyszne posiłki pracownicze

- odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Sulechów
  • Magazynier Sulechów
  • Sulechów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392