Magazynier
  • Małkinia Górna
Magazynier
Małkinia Górna, Małkinia Górna, mazowieckie, Polska
B.D.ART Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Nasza Firma jest jednym z największych na świecie producentów ram, ramek do zdjęć i luster. Nasi Klienci to międzynarodowe sieci, takie jak, np. IKEA, Castorama, Leroy Merlin... oraz Klienci indywidualni robiący zakupy w Internecie. Działamy nieprzerwanie od 30-tu lat. Dołącz do Naszego Zespołu!

Magazynier

Obowiązki

  • Przyjmowanie towarów;
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki;
  • Planowanie rozmieszczenia towarów;
  • Weryfikacja zasobów magazynowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie - mile widziane.
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej - mile widziane

Oferujemy

  • Umowa o pracę;
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień;

  • Praca Małkinia Górna
  • Magazynier Małkinia Górna
  • Małkinia Górna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322