Magazynier
  • Wysogotowo
Magazynier
, Wysogotowo, Greater Poland Voivodeship, Polska
Mastermedia Sp. z o.o.
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Magazynier

Miejsce pracy: Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, uzupełnianie i kompletowanie towarów
  • Dbanie o załadunek pojazdów
  • Obsługa wózka widłowego – unoszącego do 30 cm
  • Wykonywanie pozostałych prac magazynowych

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi lub czynne prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym (6-14, 14-22, 22-6),
  • Odpowiedzialność, uczciwość i dokładność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania - dystrybucja artykułów FMCG.
  • Aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe od 5500 zł brutto do 6000 zł brutto - uzależnione od doświadczenia
  • Premia wydajnościowa do 2200 brutto
  • Umowa o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • Bonus za polecenie kolegi i koleżanki do naszego zespołu – 1200 zł
  • Ubezpieczenie PZU, karty sportowe, prywatną opiekę medyczną
  • Upominek urodzinowy
  • Zgraną ekipę i niezapomniane spotkania integracyjne
  • Bezpieczne miejsce pracy i stabilność zatrudnienia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin

Mastermedia Sp. z o.o. to największy i notujący najszybszy wzrost polski dystrybutor FMCG w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Austrii oraz Belgii.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

100 354
17 588