Sprzedawca Magazynier
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Locksystem
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnię pracownika na stanowisko sprzedawca-magazynier.
Praca w Stojadłach k. Mińska Mazowieckiego. Branża motoryzacyjna.
Zakres obowiązków:
Obsługa sprzedaży bezpośredniej
Realizacja dostaw do klientów
Prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowej
Dbanie o porządek w magazynie
Jeśli posiadasz:
Wykształcenie średnie techniczne
Znajomość zasad funkcjonowania magazynu
Umiejętność obsługi komputera
Prawo jazdy kat. B,
Zaangażowanie, dobrą organizację, zaradność, pracowitość, uczciwość
Umiejętność pracy w zespole,
Zapraszamy do złożenia aplikacji na adres : @
Doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość programu WF-MAG będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagradzania,
Ciekawą pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
Możliwość zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej 30-letniej pozycji na rynku.
Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Aplikacja powinna zawierać klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Sprzedawca Mińsk Mazowiecki
  • Magazynier Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862