Magazynier
  • Bieruń
Magazynier
Bieruń, Bieruń, śląskie, Polska
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

OSM to firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, tworzy najwyższej jakości produkty mleczarskie dla branży cukierniczej, piekarskiej i gastronomii. Obecnie jest to zakład o europejskim standardzie posiadający nowoczesne linie technologiczne do produkcji serów oraz produktów UHT.

Opis stanowiska
  • odpowiedzialność za właściwą gospodarkę magazynową
  • przyjmowanie towarów
  • kompletacja i wydawanie towarów
  • sprawdzanie zgodności dostarczanych/wydawanych towarów z zamówieniem
  • rozładunek i załadunek
  • utrzymanie porządku w magazynie i przestrzeganie zasad BHP

Wymagania
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi (preferowane z praktyką)
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, w tym również w weekendy
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • umiejętność dbania o ład i porządek
  • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy w zespole

Oferujemy
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • prywatna opieka medyczna
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pracę w systemie zmianowym
  • długotrwałą współpracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • bardzo dobrą i profesjonalną atmosferę pracy

  • Praca Bieruń
  • Magazynier Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392